Ubytování

V našem penzionu nabízíme možnost ubytování v útulných dvoulůžkových pokojích a apartmánu. Pokud hledáte ubytování v menším zařízení rodinného typu (ne ve velkém anonymním hotelu) s příjemnou atmosférou a kvalitními službami, tak jste u nás správně. 

9 dvoulůžkových pokojů

vlastní sociální zařízení (vana + sprchová zástěna)
TV+SAT, WIFI na pokoji ZDARMA
možnost přistýlky


1.090
895 Kč při obsazení jednou osobou

350 Kč přistýlka

apartmán

oddělená ložnice a obývací pokoj
vlastní sociální zařízení (vana + sprchová zástěna)
TV+SAT, WIFI na pokoji ZDARMA


1.300
1.100 Kč při obsazení jednou osobou

350 Kč přistýlka 

 

V penzionu jsou také vítáni čtyřnozí miláčci (120 Kč/5 € na den) – pokud nám nepoškodí zařízení penzionu.
Všechny pokoje jsou nekuřácké, v penzionu není výtah.
Parkování je možné přímo na náměstí před penzionem na placeném parkovišti (PO-PÁ 7.00-17.00, SO 8.00-12.00, NE zdarma).

Ubytování je možné od 15.00, odhlášení pak do 10.30, ceny jsou včetně snídaně a DPH.

 

REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Aktivity

S ohledem na „velikost“ našeho malého penzionu se kromě restaurace a salonku přímo v budově další možnosti aktivit nenabízejí. Ale vzhledem k poloze penzionu v historickém centrum města Frýdek-Místek, jsou např. možnosti sportovní vyžití  (tenis, golf, cyklostezky, fitcentrum, ...) v bezproblémovém dosahu. Využít je také možné relaxačních služeb okolních provozovatelů - kadeřnictví, kosmetika, solární studio, masáže.

 

Náš personál recepce Vám velmi rád doporučí požadovanou aktivitu

nebo po domluvě rovnou zajistí rezervaci a domluví detaily.

 

Velmi zajímavé a aktivní trávení času nabízí Frýdecký zámek (100 metrů od penzionu), který během celého roku pořádá různé kulturní akce – koncerty, výstavy a festivaly.

Dalším významným cílovým místem je přehrada Olešná (vzdálená 5 minut cestou autem nebo 30 minut pěšky). Přírodní vodní nádrž, kde se můžete s celou rodinou věnovat různým sportovním a relaxačním aktivitám. Mezi velmi oblíbené aktivity patří místní aquapark, dětské hřiště nebo asfaltový chodník kolem celé přehrady, kde se sjíždějí především bruslaři z širokého okolí. Možnosti tak nejsou omezeny jen na letní měsíce, ale vyžití si zde najdete celoročně.

Protože se nacházíme na samém úpatí Beskyd, tak samozřejmostí jsou široké možnosti výletních cílů, ať již pěšky nebo hromadnou či vlastní dopravou. Je to hlavní turistická destinace Moravskoslezského kraje, kde jsou v zimních měsících využívány sjezdové a běžecké tratě, v létě pak možnost pěších túr, cyklostezek a dalších atrakcí a výletních cílů.

  

Penzion Pod Kašnou v Frýdku Místku hodnocení