Akce a catering

Kromě restaurace a ubytování nabízíme také možnost využití salonku (v 1. patře) pro uzavřené rodinné akce, oslavy, firemní večírky, apod. Součástí salonku je samostatný bar umožňující oddělenou obsluhu a plný komfort. Stejně tak jsou u salonku k dispozici oddělené toalety.

Kapacita salonku je ideálně 35 míst. Pro školení a semináře se podle uspořádání stolů může kapacita navýšit až na 45 osob. Salonek je vybaven promítacím plátnem, flipchartem (bez papíru), možnosti napojení na hudební aparaturu a s wifi připojením.

Za doby fungování našeho penzionu zde proběhla velká spousta akcí, seminářů, školení, ale i svateb a oslav. Své firemní akce u nás realizovali a realizují např. společnosti AHRA s.r.o. nebo farmaceutické společnosti ABOT, TEVA, Dentamed a další.

 

pronájem salonku

300 Kč/hodinu

1.000 Kč/den

při útratě nad 2.500 Kč je pronájem ZDARMA, ceny jsou uvedeny bez DPH.
V případě potřeby umíme zajistit i nadstandardní služby (catering) či vybavení.

 

Chcete využít náš salonek pro svou akci?
 

Kontaktujte nás

 

Catering

Pokud potřebujete na svou akci kompletní zajištění občerstvení, rautu, nápojů i obsluhy, nabízíme možnost cateringu.
 

Máte oslavu doma nebo akci ve firmě?
Připravíme pro Vás obložené mísy a talíře

 

Široká nabídka obložených mís a talířů, zcela dle Vašich požadavků. Z kvalitních surovin připravíme obložené mísy různého složení (řízečková, sýrová, šunková, salámová, domácí zabíjačkové speciality, zeleninová, atd.), a také různých velikostí.

Po dohodě připravené mísy také přivezeme až k Vám domů nebo do firmy.

Kontaktujte nás

 

Penzion Pod Kašnou v Frýdku Místku hodnocení